Kurzy

V ateliéri budete tvoriť v inšpiratívnom prostredí s výhľadom do prírody Devínskej Kobyly. Môžete si vybrať individuálne/súkromné hodiny, kde sa budem venovať výhradne Vám alebo Vás zaujmú kurzy. Atmosféra kurzov je komorná s maximálnym počtom piatich osôb, čo umožňuje väčší priestor na konzultácie. Spolu dosiahneme krásne výsledky a domov si odnesiete svoje vlastné umenie.
Kurzy sú vhodné pre pokročilých ale aj pre začínajúcich milovníkov umenia.
Materiál a pomôcky sú zahrnuté v cene kurzu.
Odporúčam prísť v pohodlnej obuvi, ateliér je situovaný v rozľahlej záhrade.

Cenu za kurz je potrebné zaplatiť v deň konania v hotovosti v ateliéri.

Prihlasujte sa telefonicky 0905741443
mailom brezinovajanka@gmail.com 

Kurzy pre Vás:

Voľný ateliér - je určený pre všetkých, ktorí chcú tvoriť podľa vlastných predstáv a predlôh a vyskúšať si rôzne námety a techniky. Na tomto kurze téma nie je spoločná, ale každý si môže pracovať pod mojim vedením na svojom projekte

Tématické kurzy - pre začiatočníkov aj pokročilých. Spracujeme rôzne témy (ročné obdobia, prírodné motívy, krajina). Zoznámite sa s rôznymi materiálmi a technikami, zdokonalíte sa v miešaní farieb, naučíte sa nové ťahy štetcom a vytvoríte si vlastné umelecké dielo.

Majstri maľby - kurz je zameraný na vytvorenie voľných kópií podľa významných svetových aj slovenských maliarov. Na úvod každého kurzu sa dozviete  zaujímavosti zo života a diela každého z umelcov. Zoznámite sa s vývojom a základnými princípmi ich tvorby. Môžete si vyskúšať rôzne maliarske techniky, rôzne spracovanie námetov, odlišnú farebnú paletu a rukopis.

Ateliér kresby - vám ponúka širokú škálu kresliarskych techník: uhoľ, ceruza, pastel, rudka, fixky, tuš, kolorovaná kresba… Námetmi sú klasické témy ako: zátišie, portrét, akt, krajina, kvety ale aj voľná kresba.

Príprava na talentové skúšky - Pripravím Vás na stredné umelecké školy aj na štúdium na vysokú umeleckú školu. Úspešne pomáham študentom aj na skúšky na zahraničné umelecké školy. Prejdeme si rôzne zadania, tak aby ste boli pripravení na talentové skúšky. Príprava je individuálna.

Už od roku 2005 sa venujem učeniu výtvarných techník (maľby, kresby, akvarelu). Pripravujem na talentové skúšky. Pôsobila som na strednej súkromnej škole dizajnu v Bratislave. Verím, že s mojím osobným prístupom dosiahnete pokroky vo svojej tvorbe, osvojíte si umelecké techniky a k tomu si oddýchnete a inšpirujete sa kreatívnym priestorom.

Teším sa na Vás a rada Vás privítam v mojom ateliéri.